BilJetter &  TurnéplaN

Årets första biljetter är släppta, håll utkik på när vi kommer till dig.

Föreställningen är ca 2 timmar inkl 20 min paus.
Alla platser är onumrerade. Logestolarna är placerade närmast manegen och därefter kommer parkett- och bänkplatserna på läktaren.

26/4
18:00
Göteborg
Heden
27/4
16:00
Göteborg
Heden
28/4
16:00
Göteborg
Heden
29/4
18:00
Säffle
Säffle Flå
2/5
18:00
Kristinehamn
Björkvallen
9/5
18:00
Uppsala
Fålhagens IP
10/5
18:00
Stockholm
Gärdet
11/5
13:00
Stockholm
Gärdet
11/5
16:00
Stockholm
Gärdet
12/5
13:00
Stockholm
Gärdet
12/5
16:00
Stockholm
Gärdet
13/5
18:00
Lidingö
Canadaängen
14/5
18:00
Djursholm
Norrängsgården
16/5
18:00
Fagersta
Fagerliden
17/5
18:00
Ludvika
Kajvägen
18/5
16:00
Västerås
Bjurhovdagatan
20/5
18:00
Sala
Lärkan
22/5
18:00
Borlänge
Jussi Björlings väg
23/5
18:00
Mora
Tingsnäs
24/5
18:00
Falun
Lugnet
25/5
16:00
Gävle
Sätravallen
26/5
16:00
Gävle
Sätravallen
27/5
18:00
Sandviken
Stadsparken
28/5
18:00
Söderhamn
Gamla IP
29/5
18:00
Bollnäs
Sävstaås IP
30/5
16:00
Ljusdal
Älvvallens IP
31/5
18:00
Hudiksvall
Glysisvallen
1/6
16:00
Sundsvall
Midälvaplan
2/6
16:00
Sundsvall
Midälvaplan
3/6
18:00
Härnösand
Högslätten
4/6
18:00
Kramfors
Cirkusplatsen
5/6
18:00
Sollefteå
Vid Hundskolan
6/6
16:00
Örnsköldsvik
Solänget
7/6
18:00
Umeå
Waldorfsskolans IP
8/6
16:00
Umeå
Waldorfsskolans IP
9/6
16:00
Skellefteå
Sjungande dalen
11/6
18:00
Luleå
Vid Arenan
12/6
18:00
Boden
Vid Arenan
13/6
18:00
Haparanda
Strandgatan
14/6
18:00
Kalix
Vintervägen
15/6
16:00
Gällivare
Sjöparken
16/6
16:00
Kiruna
Vid Lombiahallen
17/6
18:00
Jokkmokk
Cirkusplatsen
18/6
18:00
Arvidsjaur
Vid Idrottsplatsen
19/6
18:00
Lycksele
Motorstadion
20/6
18:00
Vilhelmina
Tjärnvallen
21/6
18:00
Strömsund
Hembygdsgården
22/6
16:00
Östersund
Yrans Camping
23/6
13:00
Östersund
Yrans Camping
24/6
18:00
Njurundabommen
Vid Ishallen
25/6
18:00
Ockelbo
Gäverängeskolans grusplan
26/6
18:00
Tierp
Vid Ridskolan
27/6
18:00
Östhammar
Vid Ishallen
28/6
18:00
Norrtälje
Campus roslagen
29/6
15:00
Åkersberga
Vid bergaplan
30/6
15:00
Vallentuna
Flygfältet
1/7
18:00
Sollentuna
Rotebro